horskybeh.sk na FB
abs. por. por. v kat. Meno Priezvisko ročník kategória klub, mesto št číslo čas strata
1 1 Martin Plačko 1976 M Brezová pod Bradlom 74 0:50:02  
2 2 Tomáš Bizoň 1989 M CK Svätý Jur 55 0:50:03 0:00:01
3 3 Martin Kovaľ 1985 M Vitalcity.sk 104 0:52:12 0:02:10
4 4 Mikuláš Kéri 1977 M Kajak Slávia,Bratislava 100 0:53:20 0:03:18
5 5 Pavol Janos 1984 M plusmínusniečo 36 0:53:32 0:03:30
6 6 Ivan Ďuriška 1990 M Športservis team Bratislava 113 0:55:25 0:05:23
7 7 Bronislav Novák 1985 M Zelezna studnicka 2 0:56:03 0:06:01
8 8 Juraj Török 1989 M MV SR 26 0:56:16 0:06:14
9 9 Jan Kořenek 1980 M AH running 66 0:57:02 0:07:00
10 10 Merak Ondrejka 1977 M Bratislava 132 0:57:05 0:07:03
11 11 Stanislav Pšenčík 1979 M Prodom Run 135 0:57:13 0:07:11
12 12 Michal Pokorný 1991 M JOJO TEAM 57 0:57:30 0:07:28
13 13 Peter Baďura 1981 M bez klubového zastrešenia a.k.a. Bež ako vieš 1 0:57:42 0:07:40
14 14 Ronald Hudek 1981 M ROHLIK GA 65 0:57:44 0:07:42
15 1 Pavol Kupec 1967 M40 Nipama 138 0:57:49 0:07:47
16 15 Peter Ambrus 1983 M i-riders 30 0:57:57 0:07:55
17 16 Tomáš Wibauer 1977 M www.sansport.sk 105 0:58:01 0:07:59
18 1 Diana Tešovičová 1981 Z Procycling 28 0:58:07 0:08:05
19 2 Miroslav Ďuračka 1964 M40 Bratislava 13 0:58:27 0:08:25
20 17 Branislav Cagáň 1975 M Husky Trnava 35 0:58:44 0:08:42
21 18 Michal Stehlík 1995 M Nové Mesto nad Váhom 91 0:58:46 0:08:44
22 2 Renata KLCOVA 1971 Z Druzba Piestany 47 0:59:16 0:09:14
23 3 Ľubomír Capík 1972 M40 Aj MY sme BEH :) 42 0:59:18 0:09:16
24 4 Vladimír Cagáň 1970 M40 Fešák Team Trnava 5 0:59:19 0:09:17
25 19 Zbyněk Bajtek 1980 M bezeckepotulky 127 0:59:36 0:09:34
26 20 Jozef Kotleba 1985 M Pávoví Nurminátori 4 1:00:12 0:10:10
27 3 Romana Komárňanská 1990 Z BMSC 31 1:00:17 0:10:15
28 5 Pavol Hanes 1974 M40 Bratislava 103 1:00:25 0:10:23
29 21 Peter Pasečný 1981 M Cross Country Club Rača 116 1:00:29 0:10:27
30 6 Peter Szabo 1969 M40 Trenčianska Teplá 22 1:00:55 0:10:53
31 22 Tomáš Potzy 1998 M Bratislava 125 1:01:38 0:11:36
32 23 David Žigo 1998 M PROefekt 75 1:01:39 0:11:37
33 7 Roland Spál 1974 M40 Bratislava 43 1:01:41 0:11:39
34 24 Peter Miklian 1983 M TJ Dynamo DK 61 1:02:30 0:12:28
35 25 peter hornik 1981 M PULZ team 110 1:02:57 0:12:55
36 8 henrich prsek 1971 M40 Rychla strela Senec 16 1:03:13 0:13:11
37 26 karol kňava 1981 M Slimaci na plny plyn           129 1:03:27 0:13:25
38 9 Jozef Pokorný 1967 M40 JOJO TEAM 58 1:03:48 0:13:46
39 10 Anton Hrabovský 1958 M40 CrossCountryClub Rača 120 1:04:10 0:14:08
40 27 Roman Marcinčin 1986 M Bratislava 72 1:04:17 0:14:15
41 28 Martin Vrzba 1984 M Pivné Kvasinky 108 1:04:45 0:14:43
42 11 Dušan Michalec 1974 M40 Tesco running team 49 1:04:59 0:14:57
43 29 Peter Sklenář 1976 M Tesco Running Team 88 1:04:59 0:14:57
44 12 Rudolf  Krížik  1968 M40 RE/MAX Right Way  95 1:05:14 0:15:12
45 30 Peter Čambál 1982 M Bratislava 79 1:05:28 0:15:26
46 13 Jan Guban 1967 M40 Ba 139 1:05:43 0:15:41
47 31 Juraj Šimko 1981 M HBC Iepurii DNV 96 1:05:47 0:15:45
48 14 Juraj Žigo 1970 M40 PROdefekt 76 1:05:48 0:15:46
49 32 Michal Pataky 1990 M protrening.sk / Bratislava 3 1:06:01 0:15:59
50 33 Marek Kalma 1978 M 3NT 133 1:06:02 0:16:00
51 15 Daniel Michalička 1958 M40 Bratislava 137 1:06:22 0:16:20
52 16 Milan  Leskovsky 1965 M40 Pampalini team 33 1:07:08 0:17:06
53 4 Denisa Kušnierová 1977 Z Fešák Team Trnava 24 1:07:33 0:17:31
54 17 Milan Rakús 1966 M40 Triatlon team Trnava 107 1:07:33 0:17:31
55 18 Martin  Berger 1968 M40 Sokol 140 1:07:42 0:17:40
56 34 Maťo Kiňo 1981 M ac loko 60 1:08:24 0:18:22
57 19 Juraj Kocisko 1973 M40 Bratislava 77 1:08:36 0:18:34
58 35 Peter Šimún 1981 M Bratislava 94 1:08:47 0:18:45
59 36 Tomáš Rompf 1979 M Kajakslávia Bratislava 117 1:08:50 0:18:48
60 37 Miso Dercalik 1984 M Bratislava 23 1:08:55 0:18:53
61 38 Marcel Skala 1978 M Bratislava 38 1:09:06 0:19:04
62 5 Simona Gónová 1990 Z BMSC 32 1:09:10 0:19:08
63 39 Tomáš Tvrdoň 1982 M Bratislava 111 1:09:29 0:19:27
64 40 Tomas Havlik 1991 M Lozorno 99 1:09:57 0:19:55
65 41 Patrik Hradecký 1976 M Vera 71 1:10:19 0:20:17
66 42 Marek Prachar 1978 M Dunajska Luzna 134 1:10:22 0:20:20
67 43 Róbert  Podhorský 1980 M Senec 81 1:10:25 0:20:23
68 20 Miroslav Kresanek 1949 M40 Petrzalka 17 1:10:26 0:20:24
69 21 Ervin Szucz 1963 M40 Rover servis 78 1:10:27 0:20:25
70 6 Lenka Laurenčíková 1989 Z Sološnica 119 1:10:39 0:20:37
71 22 Ľubomír Okruhlica 1952 M40 Nezávislosť Bratislava 98 1:10:57 0:20:55
72 44 Igor Tlášek 1983 M Pivné Kvasinky 109 1:11:05 0:21:03
73 7 Gabriela Plačková 1976 Z Brezová pod Bradlom 73 1:11:13 0:21:11
74 45 Tomáš Koleň 1990 M Pizzaso 6 1:11:18 0:21:16
75 46 Martin Havran 1988 M JOJO TEAM 56 1:11:19 0:21:17
76 47 Matus Rybansky 1985 M Matt & Smith 92 1:11:20 0:21:18
77 48 Jerguš Holeczy 1983 M #BMSC 84 1:11:31 0:21:29
78 23 Boris Čuda 1974 M40 SVK Bratilava 45 1:11:43 0:21:41
79 24 pavol brezovsky 1972 M40 stupava 102 1:12:27 0:22:25
80 25 Stanislav Fabry 1963 M40 Jimmy racing 83 1:12:29 0:22:27
81 49 Juraj Puškár 1984 M OZ 1000 očí 85 1:12:54 0:22:52
82 8 Naďa Reháková 1983 Z TJ Dynamo 67 1:13:04 0:23:02
83 9 Marta Hanckova 1975 Z Nezávislosť Bratislava 20 1:13:42 0:23:40
84 50 Martin  Mikláš 1982 M Bratislava 9 1:14:23 0:24:21
85 26 Rado Bobrik 1972 M40 Pampalini team Pezinok 53 1:14:26 0:24:24
86 27 Peter Piešťanský 1972 M40 Tesco running team 118 1:14:54 0:24:52
87 28 Ľubomír Zeman 1973 M40 Bratislava 121 1:15:16 0:25:14
88 51 Mato Petrulak 1989 M Niggazzz / banovce nad bebravou 114 1:16:55 0:26:53
89 29 Jozef Oravec 1959 M40 ZSE Run 90 1:17:33 0:27:31
90 30 Martin Mrázik 1971 M40 Piešťany 89 1:18:51 0:28:49
91 52 Peter Bilčík 1975 M Bratislava 37 1:19:50 0:29:48
92 53 Stano Kukučka 1980 M Pizza SEO 11 1:20:04 0:30:02
93 31 Peter Bartek 1973 M40 Bratislava 106 1:20:28 0:30:26
94 54 ivan matys 1985 M bratislava 44 1:20:52 0:30:50
95 55 Jan Sitar 1979 M Rajec 97 1:20:56 0:30:54
96 10 Marcela Bednárová 1981 Z Čachtice 39 1:20:57 0:30:55
97 56 Michal Kadlečík 1982 M Svätý Jur 87 1:21:29 0:31:27
98 11 Gabriela Lutišanová 1981 Z bezeckepotulky 128 1:21:31 0:31:29
99 57 Radoslav ŠTEFÍK 1978 M Vrbové 123 1:21:33 0:31:31
100 58 Juraj Červenka 1982 M Starý Ružinov 112 1:21:52 0:31:50
101 32 Ludovit Blahuta 1960 M40 Bratislava 18 1:22:47 0:32:45
102 59 Jakub Kovacs 1977 M Buckle up 51 1:24:26 0:34:24
103 12 Eva Jedličková 1978 Z   101 1:24:26 0:34:24
104 33 Jozef Krčmárik 1957 M40 Nezávislosť BA 21 1:24:39 0:34:37
105 60 Jakub Malina 1984 M Bratislava 14 1:24:54 0:34:52
106 61 Lukáš Sivák 1983 M Buckle up 52 1:25:20 0:35:18
107 13 Blažena Orošová 1972 Z Aj MY sme BEH :) 40 1:25:40 0:35:38
108 62 Juraj Mozoláni 1975 M Stupava 62 1:29:28 0:39:26
109 14 Lucia Vitálošová 1984 Z behpezinkom.com 54 1:30:02 0:40:00
110 15 Kristína Mikitová 1985 Z Bratislava 15 1:30:54 0:40:52
111 34 František Suchý 1956 M40 Stupava 131 1:31:35 0:41:33
112 16 Mária Komorná 1970 Z Fešák Team Trnava 48 1:31:37 0:41:35
113 17 Kristína Vlková 1985 Z Aj MY sme BEH :) 41 1:31:49 0:41:47
114 63 Peter HUDEC 1980 M OZ TISÍC OČÍ, Bratislava 136 1:36:12 0:46:10
115 18 Nina Bednarikova 1983 Z Bratislava 10 1:36:37 0:46:35
117 35 Ladislav Mazur 1974 M40 BA 59 1:36:39 0:46:37
116 19 Ivana Belcáková 1981 Z Bratislava 7 1:36:39 0:46:37
118 64 Michael Smith Dragan 1988 M Matt & Smith 93 1:37:07 0:47:05
119 20 Marcela Suchá 1981 Z 3Dea, Stupava 130 1:38:34 0:48:32
120 36 peter slovinec 1953 M40 Nike xRun team 80 1:39:19 0:49:17
121 21 Gulhan Ulutekin 1966 Z -- 124 1:44:15 0:54:13
122 22 Jitka Hergottová 1969 Z Fešák team 46 1:46:22 0:56:20
123 23 Soňa MACEJÁKOVÁ 1956 Z OZ TISÍC OČÍ, Bratislava 86 2:19:38 1:29:36
3. Lesný Beh na Pajštún - zimná edícia - 8.2.2014
 
výsledky na stiahnutie
   
v kategóriach
   
absolútne poradie